Čista 10

roxena  

član od: 25.4.2007

sporočila: 35

6. feb 2014 20:24

Ja pa saj sem vam povedala da ta dieta ni samo za hujšanje,tisti ne jejo te solate za večerjo,ampak za hormonsko ravnovesje.No kje so pa ideje?Ajde vsaj en receptek,potem pa povem jaz vam enega,dobrega.prav?

roxena

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

6. feb 2014 20:28

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Vesnuska je napisal/a:

To večerjo morajo one, ki so na ločevalni ''dieti'' videt, pa dobo sigurno presedlale.

Čeprav, tam imajo pa torte in palačinke...

 



Vesnuska

 

Ti si pa mal žleht, a ne? Ampak tiste torte in podobne cukarije tud meni ne grejo v glavo. 



Vanja

 

Pa kaj vaju tam v "naši" temi tak grozno skrbi?? Vsak pač dela po svoje in če eni tega ne razumete, pač dajte mir, a ne??

Vesnuška, sem videla, pa sigurno ne bom kam presedlala, če pa bom, boš prva izvedela, ti bom poslala ZS, ok?

 

 

marjja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

6. feb 2014 20:34

Loni je napisal/a:

 Iz vage sem že novembra enkrat vzela baterije ven, ampak... hlače so mi še vseeno vse prav. 

Loni Makaroni

Loni, ziher imaš to tiste, z veliko elastana

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

6. feb 2014 21:53

Jaz imam že drugo leto to dieto. Imenuje se dieta popolna 10, "iznašel" pa jo je Michael Aziz. V bistvu moraš črtat kar nekaj živil, predvsem vse z belo moko, belim sladkorjem in vsa predelana živila. Saj ni odkrivanje tople vode, ker mnogo diet temelji na tem, da ješ samo doma pripravljeno hrano brez E-jev, konzervansov in čimbolj BIO. Malo poglejte pri Savini, ona ima to vse prek. Meni je ta dieta zelo pomagala, sem brez težav shujšala 12 kilogramov.

Imam celo knjigo, v kateri je ogromno receptov. No, meni nikoli ne zmanjka idej kaj za jest - kuham vse, kar do zdaj, samo ne jem priloge in malo več solate pripravim

 

yulchi

Vesnuska  

član od: 1.1.2011

sporočila: 944

6. feb 2014 22:08

Marjja, malo sem se hecala, sem mislila, da je bilo očitno. Ne vem kje sem izrazila kakšno skrb za vašo dieto...

 

 

Vesnuska

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. feb 2014 22:42

Vesnuska je napisal/a:

Marjja, malo sem se hecala, sem mislila, da je bilo očitno. Ne vem kje sem izrazila kakšno skrb za vašo dieto...

 

 



Vesnuska

 

Marjja, se podpišem pod vesnuško. 

Vanja

Vesna555  

član od: 19.1.2012

sporočila: 56

6. feb 2014 23:24

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Vesnuska je napisal/a:

Marjja, malo sem se hecala, sem mislila, da je bilo očitno. Ne vem kje sem izrazila kakšno skrb za vašo dieto...

 

 



Vesnuska

 

Marjja, se podpišem pod vesnuško. 



Vanja

 

Tudi jaz. Res zanimivo hujšanje s tortami in čokolado...

Vesna555

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

7. feb 2014 7:19

Saj hujšati se da s čisto vsem - tortami, čokolado, čipsom, narkočoki, pasuljem in prekajnimi reberci, celo z endivijo in kumarami - kaveljc je v razmerju med vnosom in porabo energije. Pa seveda bi bilo upati, da koncu ostaneš zdrav (čeprav se na to zadnje velika večina shujševalk vseh nazorov sladko požvižga).

Yulchi, mati narava je pa ena ..... saj veš kaj, ker je že sama svoje produkte - paprike, korenje, limone, mleko, datlje, jajca med itd itd itd - dodobra nabutala z E-ji. Ma prav nobenemu danes ne moreš več verjet.

Sonja

roxena  

član od: 25.4.2007

sporočila: 35

7. feb 2014 17:51

O sem prav vesela da si se oglasila Yulchi.Daj povej mi prosim kaj si narediš za zajtrk?Saj jajčka imam rada in si večkrat naredim frtaljo,potem si naredim kakšno sadno solato z domačim jogurtom ali pa sadni smuti.Kaj si pripraviš za večerjo?idej mi zmanjka pa zato, ker sin noče nič slišati za polnozrnate testenine in podobno,zelenjave pa sploh ne mara.

roxena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. feb 2014 11:59

Če junior ne želi slišati za polnozrnate testenine in ne mara zelenjave, naj si potem sam izvoli pripraviti obroke. Ni raketna znanost stati za štedilnikom.

Ti pa preberi tisto Cankarjevo o Skodelici kave. Lahko tudi pijše kavo brez sladkorja. Pa razmilsi, kaj je hotel povedati tisti grafit (ni ga več), ki je šel takole: Ivan, skuhaj si že tisto prekleto kavo. Mati.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti